Články

Mapa tratě SP

29. 4. 2015

I s dvojitým depem zůstavají parametry okruhu stejné, podívejte se na novou mapu!

 

Jak už jsme vás informovali dříve, na závodní trati SP v cross-country jsme připravili několik novinek. Oproti minulým rokům dochází k podstatné změně týkající se technického depa, které bylo na požadavek UCI vybudováno jako dvojité, tzn. závodníci do něj budou vjíždět v obou směrech okruhu. Na trati tak budou celkem 3 možnosti na občerstvení či případné výměny defektu.

Tisková konference - Jan Škarnitzl

28. 4. 2015

Je to strašně motivující závod, říká Jan Škarnitzl, vloni na Vysočině nejlepší z Čechů

Začátky sezony Janu Škarnitzlovi nevychází tak, jak by si představoval. Vloni zlomená ruka, letos otřes mozku. Před deseti dny se rozjížděl před úvodním závodem Českého poháru v Teplicích, když se najednou probral v sanitce.

Tisková konference měsíc před SP

27. 4. 2015

Za měsíc se rozjede Světový pohár horských kol 2015, odstartuje ho Nové Město na Moravě

Už jen necelý měsíc zbývá do úvodního výstřelu letošního ročníku Světového poháru horských kol, který padne 23. května v Novém Městě na Moravě. Organizační výbor v čele s Petrem Vaňkem prozradil několik novinek, na které se mohou těšit jak závodníci, tak diváci.

Ondřej Cink a Jan Vastl

20. 4. 2015

Kulhavy, Cink, Vastl. Forma stoupá směrem k Novém Městu.

Něco málo přes měsíc zbývá do startu Světového poháru horských kol, o který se v letošním roce postará Nové Město na Moravě. Zatímco nejprestižnější seriál se na svojí ouverturu teprve chystá, nejvyšší domácí podnik Český pohár horských kol se rozjel o víkendu v Teplicích za velmi slušné účasti.

Stupně vítězů v italském Montichiari

14. 4. 2015

Světová špička bikerů už vyhlíží Nové Město

Důležité je být rozzávoděný a mít na svém kontě co nejvíce bodů, shodují se přední závodníci horských kol. Jejich první vrchol je v letošním roce čeká výrazně později než tomu bývalo v minulých letech. Tím vrcholem není nic jiného, než úvodní díl Světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě o víkendu 23.-24. května.

Světový pohár v biatlonu

26. 3. 2015

Panoramatická videoprohlídka z SP v biatlonu 2015

Letošní mimořádně povedený víkend v Novém Městě na Moravě přinesl mnoho akce, radostí i zklamání, novinek i medailí, diváků a také světovou premiéru párových smíšených štafet. V průběhu SP v NMNM zaplnilo Vysočina arénu na sto tisíc diváků.

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se