Články

25. 4. 2017

Zemřel RNDr. Václav Kubica

V pondělí 18. dubna 2017 zemřel ve věku  71 roků RNDr. Václav Kubica,  jeden z prvních profesionálních trenérů  tehdejšího Střediska vrcholového sportu mládeže v Novém Městě na Moravě.  Narodil se v Novém Městě a jako každý novoměšťák v mládí lyžoval.  

22. 4. 2017

ve Vysočina aréně začíná letní sezona po jarní odstávce

Po měsíční jarní odstávce Vysočina arény, je opět pro Vás návětěvníky připravena pro nadcházející letní sezonu, která bude probíhat do 29.10. 2017. Poté se aréna opět uzavře a bude se připravovat na zimní sezonu. Věnujte pozornost pravidlům pro využití arény. Podrobné informace v sekcích Pravidla areálu a Kalendář akcí a provozní doba

Do odvolání dále platí zákaz vstupu na travnatou plochu na stadionu, je zde vysetá nová travní směs. Dále prosím respektuje zákaz vstupu do prostoru střelnice, především pak k terčovým zařízením, kde je vstup přísně zakázán!

 

14. 3. 2017

Spuštěny objednávky letního oblečení pro sezonu 2017

Na adrese: http://sknmnm.clickeshop.cz/ můžete objednávat letní oblečení pro sportovce, pro tuto sezonu. Termín uzavření objednávek je 26.3.!!! Po tomto termínu, již nebude možnost dalšího objednávání.

11. 3. 2017

Dorostenci ukončili biatlonovou sezonu, v celkovém hodnocení obhájili třetí příčku

O minulém víkendu 3. – 5.3. se uskutečnil poslední dorostenecký šampionát letošní sezony – Mistrovství České republiky v biatlonu dorostu a dospělých, který tradičně hostila domácí Vysočina aréna. V pátek byl do programu vložen štafetový závod jednotlivců – single mix relay, který se svými pravidly přibližoval exhibičním závodu, který se jezdí ve vánoční čas na stadionu v německém Schalke. V sobotu se závodilo ve sprintu, v neděli ve stíhacím závodu s pevným startovním intervalem. Celkově novoměští biatlonisté získali 3 tituly Mistrů republiky a 12 medailí.

8. 3. 2017

Úspěchy novoměstských závodníků při ČP a HNT v Jablonci nad Nisou

O víkendu 4. - 5. 3. se v Jablonci nad Nisou uskutečnil poslední závod ČP žactva a zároveň největší žákovský lyžařský závod v ČR - Hledáme nové talenty. Tohoto závodu se zúčastnilo 23 sportovců ( běžci na lyžích a biatlonisté ) z našeho SK NMNM. Celkově zde startovalo kolem 500 lyžařů z celé ČR. V každé kategorii zhruba 60 závodníků.

6. 3. 2017

HODINY PRO VEŘEJNOST OD 6. března

Hodiny otevření Vysočina Areny veřejnosti najdete v sekci Hodiny pro veřejnost. Vzhledem ke zhoršujícím se podmínkám bude upravována pouze část tratí v délce cca 2 - 2,5 km.

Večerní lyžování za umělého osvětlení již bylo ukončeno.

Prosíme, respektujte stanovené časy a pokyny týkající se lyžování veřejnosti ve Vysočina Areně.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín