Články

9. 10. 2017

Běh Ochozou 2017 - výsledky

V sekci Propozice a výsledky jsme zveřejnili výsledkové listiny tradičního závodu v přespolním běhu - Běh Ochozou, který se uskutečnil tuto sobotu 5. října.

 

Vítězům ještě jednou gratulujeme!

Marta Slonková na trati MČR 2017 ve Vesci.

3. 10. 2017

Úspěchy novoměstských lyžařů na letním MČR

Liberecký Vesec o víkendu hostil mistrovství ČR na kolečkových lyžích. Babí léto se ukázalo v pravý čas a počasí bylo pro závodění skutečně ideální. Program mistrovství zahájil čtvrteční supersprint, po kterém v pátek následoval distanční závod na 5, 7 a 10 km. 

 

Jaroslav KUlhavý na čele dětského pelotonu při akci Kolo pro život v roce 2017.

26. 9. 2017

Biker Kulhavý se představí opět v Novém Městě

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý ozdobí tuto sobotu a neděli akci Kolo pro život, která zavítá do Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě. Jeden z nejlepších světových bikerů si přijede nejen závodit, ale zúčastní se i autogramiády, ukáže svou stříbrnou medaili z letošního mistrovství světa a bude se věnovat i nejmladším závodníkům.

18. 9. 2017

Pozvánka na Valnou hromadu SK Nové Město na Moravě

Vážení členové Sportovního klubu. V odkazu najdete PDF dokument s pozvánkou na Valnou hromadu Sportovního klubu Nové Město na Moravě, která se svolává na pátek 6. října 2017 v 17:00 do sídla SK v Novém Městě na Moravě - ul. Vlachovická čp. 1200 (budova Office Area), zasedací místnost v I. patře.

4. 9. 2017

Náborový den biatlonu ve Vysočina Areně

Máte děti ve věku od 7 let? Rádi byste, aby se naučili biatlonu a dalším sportům v super partě super kamarádů a odnesli si spousty dovedností do dalšího života? 

Pak právě vám a vašim dětem je určen náborový den do oddílu biatlonu při SK Nové Město na Moravě, který se uskuteční ve středu 13. září od 16:00.

28. 6. 2017

Změna provozní doby - léto 2017

Věnujte prosím pozornost změně provozní doby Vysočina arény na léto 2017, která vejde v platnost v sobotu 1.7. a platit bude až do 3.9. Tato změna se týká jak hodin pro organizovanou činnost, tak rovněž pro veřejnost. Rozpis celých prázdnin naleznete v sekci Kalendář akcí a provozní doba. Před návštěvou arény věnujte vždy pozornost případným změnám ve vyhrazených časech.

 

Více novinek dále v článku

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín