Články

17. 8. 2018

Před sedmi lety vyšli čeští biatlonisté doma naprázdno

Pouze "bramborové" medaile vytěžili před sedmi lety čeští biatlonisté na mistrovství světa v letním biatlonu, které zavítalo historicky poprvé do Vysočina Areny v Novém Městě na Moravě.

16. 8. 2018

Na letním MS se představí 255 biatlonistů z 28 zemí (seznam přihlášených)

Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích se zúčastní biatlonisté a biatlonistky z 28 zemí. V Novém Městě na Moravě nebude chybět česká špička, ani řada zahraničních hvězd.

15. 8. 2018

Do Vysočina arény míří biatlonisté z 28 zemí

Na letní mistrovství světa v biatlonu do Nového Města láká zahraniční příznivce tohoto sportu Mezinárodní biatlonová unie (IBU) ve své dnešní zprávě médiím. Letní odvětví biatlonu na kolečkových lyžích zaznamenalo v posledních letech výrazný vzestup i zájem sportovců. Jedná se o mladou disciplínu. První světový šampionát se uskutečnil v roce 1996 v rakouském Hochfilzenu.

19. 8. 2018

Team Info for SBWCH 2018 published

The Team Info section now includes the Official Team Info document with all information relevant for the event - including event schedule, opening hours of individual offices, course maps, etc..

The document is available for download in PDF format.

14. 8. 2018

Máme zkolaudováno! Po tratích Vysočina Areny se prohání první biatlonisté

Kolaudací dnes oficiálně skončila rekonstrukce Vysočina Areny před blížícím se Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích.

28. 7. 2018

Letní MS jako přehlídka talentů. Objeví se v NMNM nový Fourcade?

Martin Fourcade, Jakov Fak, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr. Co spojuje tato čtyři jména? Všichni čtyři se stali juniorskými mistry světa v letním biatlonu. To dokazuje, že letní světový šampionát má svůj význam a často slouží jako odrazový můstek pro talentované biatlonisty.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín