Články

23. 8. 2018

Praktické info k MS v NMNM: Mapa, návštěvní řád a úschovna kol

Už zítra to vypukne! Ještě před návštěvou Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích tu pro vás máme pár užitečných informací.

22. 8. 2018

Pozvánka: Zahájení MS dnes ve 20:00 ve Vysočina Areně

Také milujete úvodní ceremoniály velkých sportovních akcí? Jeden takový bude k vidění dnes ve Vysočina Areně. Přijměte naše srdečné pozvání.

21. 8. 2018

Snad se potvrdí biatlonová horečka, doufá Hamza. Rybář láká na české hvězdy

Pokračování biatlonové horečky. Takové přání má před startem Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích prezident ČSB a zároveň předseda organizačního výboru Jiří Hamza. Na dnešní tiskové konferenci ve Vysočina Areně hovořil i o rozsáhlé rekonstrukci areálu. Sportovní ředitel ČSB Ondřej Rybář zase ujistil, že se šampionátu zúčastní kompletní česká špička.

20. 8. 2018

15 hvězd, které se vyplatí sledovat v NMNM (muži a junioři)

Čeští biatlonisté budou patřit mezi hlavní favority MS v biatlonu na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě. Boj o medaili jim však znesnadní několik závodníků, kteří se pravidelně pohybují mezi elitou. Podívejme se na 10 největších hvězd v kategorii mužů a přidejme i 5 hvězdiček v kategorii juniorů.

19. 8. 2018

15 hvězd, které se vyplatí sledovat v NMNM (ženy a juniorky)

Olympijské vítězky, mistryně světa či medailistky z velkých akcích. Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v NMNM bude mít hvězdné obsazení. Představme si 10 největších hvězd v kategorii žen a 5 hvězdiček v kategorii juniorek.

18. 8. 2018

Letní versus zimní biatlon. Ondřej Rybář vysvětluje rozdíly

Je to pořád stejný sport, ale přece jen má svá specifika. Někteří závodníci dosahují v letní obdobě biatlonu na lepší výsledky než v zimě, jiným tolik nechutná. Necelý týden před startem Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě se můžeme spolu s Ondřejem Rybářem podívat na ty největší rozdíly mezi závody na asfaltu a na sněhu.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín