Články

25. 9. 2018

MTB Pohár Drahanské vrchoviny jde do finále v NMNM. Již tento pátek!

MTB Superior – Colorprofi Pohár Drahanské vrchoviny, kterého se letos koná už 17. ročník, vyvrcholí posledním, jedenáctým závodem ve Vysočina Aréně na tento sváteční pátek, 28. září 2018. Regionální série, jejíž převážnou většinu závodů pořádají obce na Drahanské vrchovině, je závodem horských kol skutečně pro všechny věkové kategorie: od nejmenších a nejmladších jezdců, kteří startují na odrážedlech až po kategorii veteránů na 50 let.

10. 9. 2018

Za Janem Blažíčkem

Když jsme v únoru letošního roku ve Vysočina aréně slavili  v dobré náladě všech přítomných 90. narozeniny mistra sportu Jana Blažíčka, nikdo z přítomných nepředpokládal, že se budeme s Honzou v pátek 31. srpna 2018 v obřadní síni na Zelené hoře loučit.

10. 9. 2018

Nebojte se kolečkových lyží! Zkuste kurz s Bárou Tomešovou a Honzou Burianem

Kolečkové lyže už dávno neslouží k letnímu tréninku jen špičkovým běžkařům. Čím dál častěji se na "kolce" postaví i milovníci bílé stopy, kteří si v posledních slabších zimách dostatečně neužili sněhu nebo aktivní sportovci, pro něž jsou kolečkové lyže skvělou fyzickou přípravou pro jakýkoli sport.

29. 8. 2018

Závody na kolečkových lyžích, inline bruslích a koloběžkách? To je RVYTO! ve Vysočina Areně

Sotva utichly poslední výstřely biatlonistů na mistrovství světa a hned už se zase ve Vysočina Areně něco děje. Tentokrát však nemusíte jenom fandit, ale můžete se i sami zúčastnit!

 

27. 8. 2018

Parádní atmosféra a kupa medailí. Letní MS v NMNM nadchlo

Že biatlon v létě netáhne? Prodloužený víkend v Novém Městě na Moravě prokázal pravý opak. Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích jen potvrdilo, že česká biatlonová horečka trvá.

26. 8. 2018

Parádní tečka! Ve stíhacím závodě vítězí Moravec před Krčmářem

Jsou si kvit. Spolubydlíci z pokoje Ondřej Moravec a Michal Krčmář ovládli i druhý individuální závod na Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích. Ve stíhačce si jen prohodili pořadí a potěšili více než osm a půl tisíce diváků ve Vysočina Areně. Byla to fantastická tečka za fantastickým šampionátem.

« Předchozí 1 2 3 4 5 16 30 45 59 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se