Články

29. 6. 2019

Polášek má výbornou formu, po Lomnici vyhrál i v Rožnově.

Lepší vstup do nové sezony si novoměstský skokan Viktor Polášek sotva mohl přát. Po svém vítězství v tradiční Velké ceně města Lomnice nad Popelkou, která se konala v půli června, vyhrál i druhý český letní závod. S náskokem téměř patnácti bodů ovládl 61. ročník klání O pohár starosty ve skoku na lyžích v Rožnově pod Radhoštěm. Druhý skončil František Holík, třetí příčku obsadil Vojtěch Štursa. 

19. 6. 2019

Vysočina Arena Night Trail Run již tuto sobotu

Je jedno, jak rychle běžíš. Je jedno, co máš na sobě. Důležité je, že běžíš!  …toto je hlavni motto seriálu Gemini Night Trail Run 2019, který ve svém 4. ročníků zavítá i do Vysočina Areny. 

Program startuje již tuto sobotu 22. června 2019, kdy v 19 hodin vyběhnou účastníci rodinného charitativního běhu, jehož výtěžek bude věnován 5-ti letému Vítkovi ze Zubří, který trpí dětskou mozkovou obrnou. V tomto běhu na 500m obdrží všechny děti dřevenou pamětní medaili a občerstvení v cíli.

1. 6. 2019

Letní sezóna zahájena!

Úklid po úspěšném světovém poháru na horských kolech ve Vysočina aréně finišuje! Od příštího týdne bude Vysočina aréna opět připravena pro bruslaře, lyžaře a biatlonisty. Více informací v článku.

22. 3. 2019

Lyžařská sezona se chýlí k závěru

Teplo posledních dní rozpouští sníh. Dnes ještě rolba upravila okruh o délce cca 1,5 km, ale především sněhová vrstva na stadionu se rychle tenčí a odtává. Stoupání loukou v příjezdu na stadion už je neopravitelné, takže ze stadionu na tratě je pouze jediná spojka pod mostem "velbloudem", která je nyní obousměrná. Plán aktuální trati zde

Rozvodněný Černý potok přerušil tratě za sjezdem ze stadionu

16. 3. 2019

VELKÁ voda uzavřela tratě

Příroda nám dnes v noci ukázala svoji sílu. Z důvodu přerušení trati za sjezdem ze stadionu a rozvodněnému Černému potoku jsme nuceni lyžařské okruhy dočasně uzavřít.

Lyžovat lze nyní pouze na stadionu. O případné obnovení tratí se pokusíme v závislosti na počasí, až voda opadne. O aktuální situaci vás budeme v případě obnovení tratí informovat na nšem webu a Facebookové stráce BiathlonNMNM.

15. 3. 2019

Dvě medaile pro dorost SK NMNM z MČR v běhu štafet

Od pátku 8.3. do neděle 10.3. proběhli na Božím Daru republikové závody v běhu na lyžích dorostu a dospělých. V pátek se závodilo v rámci Českého poháru klasicky s intervalovým startem, a o víkendu byly závody vypsány jako mistrovství ČR. V sobotu se závodilo klasicky v team sprintu dvojic, a v neděli se pak jela štafeta volně.

« Předchozí 1 2 3 4 5 21 42 62 82 Následující »

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín