VYSOČINA ARENA NMNM

Články

9. 7. 2018

Letní MS má dlouhou tradici. Do Česka se podívá potřetí

Není to jen zpestření letní přípravy. Světový šampionát v letním biatlonu je akcí s dlouhou tradicí, v Novém Městě na Moravě se bude na koncem srpna konat už 23. ročník. Ty předešlé přilákaly na start řadu velkých jmen, a tak na seznamu medailistů najdeme Martina Fourcada, Oleho Einara Bjørndalena či Kaisu Mäkäräinenovou.

4. 7. 2018

František Kuchař oslavil 80 roků

2. července 2018 oslavil mistr sportu František Kuchař svoje osmdesátiny. Jako každý kluk nebo holka v té době, se v Novém Městě na Moravě narodil s lyžemi na nohou. A v roce 1952 měl štěstí, že splnil podmínky do tehdy výběrové Sportovní školy mládeže v Novém Městě se zaměřením na lyžování.

25. 6. 2018

Přípravy na světový šampionát v biatlonu na kolečkových lyžích v plném proudu

V Novém Městě na Moravě se dokončují přípravy na první vrchol sezony, kterým bude za dva měsíce od 24. do 26. srpna mistrovství světa v letním biatlonu.Momentálně organizátoři dokončují úpravy tratí a stadionu a další nezbytné stavební úpravy v prostoru stadionu a střelnice. 

20. 5. 2018

SCM Nové Město n.M. hledá trenéra běžeckého lyžování

Jsi sportovec tělem i duší? Baví tě běžecké lyžování a práce s mládeží? Pak jsi právě ten, koho hledáme!

Konkrétní podmínky a další podrobnosti najdete v textu inzerátu v tomto odkazu.

31. 3. 2018

Aktuální stav tratí ve Vysočina Areně

Voda z tajícího sněhu bohužel na řadě míst narušila tratě. Včera večer 30. 3. tedy naposledy proběhla strojová úprava 1,2 km dlouhého okruhu, kdy jsme se kritická místa snažili v maximální míře ošetřit.

 

Vzhledem k převládajícímu trendu teplého počasí již nebude tratě možné v následujících dnech znovu rolbou upravovat.

 

Vysočina Arena zůstává do pondělí 2. 4. veřejnosti otevřena. Na tratích se ale pohybujte s maximální obezřetností a počítejte s možností nesouvislé sněhové pokrývky. Prosíme dodržujte platné hodiny pro veřejnost.

27. 3. 2018

VELIKONOCE VE VYSOČINA ARENĚ (aktualizace 29. 3.)

Po dobu Velikonočních prázdnin budeme v závislosti na podmínkách udržovat tratě o délce 1 - 1,5 km. Provozní doba Areny bude od 8:00 do 19:30. Velikonoční pondělí 2. dubna je posledním dnem, kdy bude v této zimní sezóně možné ve Vysočina Areně lyžovat. 

 

Úprava tratí bude probíhat vždy ve večerních hodinách po ukončení hodin pro veřejnost. 

 

Respektujte prosím stanovené hodiny pro veřejnost. Především prosíme ztv. "čelovkáře", aby nevjížděli do upravených tratí ve večerních hodinách a neničili ostatním lyžařům již upravené tratě na příští den.

« Předchozí 1 2 3 4 5 15 29 43 57 Následující »

Náhodná fotografie

Videa

Příprava tratí před SP v biatlonu 2015

FIS Cross Country World Cup 2014 upoutávka CZE TV

Webkamera 3

Webkamera 3

VIDEO

Virtuální prohlídka arény na 360° videu
oznackuj_se