Články

25. 8. 2018

Třetí česká medaile. Davidová ve sprintu nestačila jen na Żukovou

Medailová série českých biatlonistů trvá. Ve třetím závodě Mistrovství světa v biatlonu na KL v Novém Městě na Moravě se o ni přičinila Markéta Davidová. Ve sprintu ji pokořila jen Kamila Żuková z Polska. Dařilo se i dalším českým reprezentantkám.

25. 8. 2018

Den druhý: Ve sprintech se pokusí o další medaile 24 Čechů

První den Mistrovství světa v biatlonu na KL vyšel českým barvám na jedničku. Co ten druhý? Na programu budou sprinty všech čtyř kategorií.

Začínáme v 11:45 sprintem juniorek, kde už se představí i včera dospělá Markéta Davidová. Následovat ji budou junioři s Jakubem Štvrteckým či Vítězslavem Hornigem, ženy s Veronikou Vítkovou a muži s Michalem Krčmářem nebo Ondřejem Moravcem.

Vstup je zdarma!

24. 8. 2018

Druhá medaile! Češi ve smíšené štafetě nestačili jen na Rusy

Druhý závod a druhá medaile. Veronika Vítková, Markéta Davidová, Ondřej Moravec a Michal Krčmář vybojovali na Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě stříbro.

24. 8. 2018

Na úvod zlato! Čeští junioři jsou mistry světa

Domácí reprezentace slaví hned na úvod Mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích zlato. V deštivé smíšené štafetě juniorů vládlo kvarteto Petra Suchá, Tereza Voborníková, Jakub Štvrtecký a Vítězslav Hornig.

24. 8. 2018

Den první: Na programu jsou smíšené štafety. Češi nasadí to nejlepší

Mistrovství světa v biatlonu na KL začíná! Jako první uvidíme ve Vysočina Areně závody smíšených štafet juniorů a dospělých. Čeští trenéři rovnou posílají do akce svá největší esa.

23. 8. 2018

Náročné a variabilní. Trenéři si pochvalují nové tratě v NMNM

Nové vyasfaltované tratě ve Vysočina Areně sklízí chválu od trenérů. Ti oceňují jejich délku, variabilitu a také obtížnost. Jde zkrátka o ideální místo pro přípravu i vrcholné závody.

IBU ČSB Kraj Vysočina Nové Město/ SK NMNM
BMW Eschenbach Impromat Lobkowicz Premium Nealko Sun Invent Toi Toi Yashica

Mediální partneři

MF DNES Česká televize Radiožurnál Ski magazín